Prichádza nová vlna príslušenstva pre Windows 8

Logitech Rechargeable Touchpad T650

Cena: 79,99 €     K dispozícii na: www.logitech.com

 

Popis produktu

Bezdrôtový dobíjací touchpad, úplným názvom Logitech Rechargeable Touchpad T650, poskytuje rýchlu a plynulú navigáciu v prostredí operačného systému Windows 8 s väčším počtom gest, než aký možno použiť u väčšiny dotykových myší. Vaše prsty sa môžu voľne túlať po rozmernom, hladkom sklenenom povrchu touchpadu, kde môžete švihom cez okraj aktivovať “kúzelný panel” a prechádzať medzi jednotlivými aplikáciami, ľahko posúvať dlhé webové stránky alebo priamo ukázať na miesto, ktoré sa má zväčšiť na fotografiách vašej rodiny. Ultra hladký sklenený povrch odoláva špine aj poškriabaniu, takže bude rovnako dobre vyzerať, ako je príjemné ho používať. Celý touchpad sa navyše chová ako veľké tlačidlo – môžete kliknúť na ktorékoľvek miesto, kam práve položíte prsty. Dobíja sa pohodlne cez USB port počítača, nemusíte sa preto nikdy obávať, že by vám touchpad mohol vypovedať službu kvôli nedostatku energie.

Hlavné vlastnosti

 • Plná podpora dotykovej navigácie vo Windows 8: Môžete vyberať, klikať, posúvať plynule alebo aj švihom , a to z akéhokoľvek miesta, kam na povrch citlivý na dotyk položíte prsty. Prechádzajte svoje obľúbené webové stránky – môžete ich rýchlo posúvať, rovnako ako môžete ukázať na konkrétne miesto na fotografiách, ktoré sa má zväčšiť, švihnutím získate prístup do rôznych menu, “kúzelného panelu” a… Možností je oveľa viac.
 • Rozmerná plocha touchpadu s hladkým skleneným povrchom: Vaše prsty majú dostatok miesta, kde sa na hladkom povrchu touchpadu citlivom na dotyk môžu túlať. Touchpad má vstavaný senzor pre zvýšenie presnosti, ktorý vám umožní ovládať počítač pomocou gest z akéhokoľvek miesta povrchu touchpadu – aj v blízkosti okrajov.
 • Mechanické kliknutie: Na rozdiel od touchpadov, ktoré majú tlačidlá na určitom mieste, vy môžete kliknúť prakticky kdekoľvek, kam vám na dotykovom povrchu padnú prsty.
 • Dobíjanie s inteligentným riadením spotreby: Touchpad je možné dobíjať cez USB port, pričom na jedno plné nabitie vydrží pracovať až jeden mesiac. Stačí ho pripojiť k USB portu a začne sa nabíjať aj keď ho budete používať. A pretože má vypínač a kontrolku nízkeho stavu nabitia batérie, nemusíte sa obávať, že by vám došli batérie.

Pripojte viac zariadení naraz: Miniatúrny prijímač Logitech Unifying, ktorý používa bezdrôtovú technológiu Logitech Advanced 2.4 GHz, vám poskytne spoľahlivé pripojenie pomocou káblu a súčasne voľnosť bezdrôtového pripojenia – navyše môžete cez jediný prijímač pripojiť až 6 kompatibilných zariadení


Logitech Touch Mouse T620

Cena: 69,99 €     K dispozícii na: www.logitech.com

Popis produktu

Dotyková myš Logitech Touch Mouse T620 je ultra štíhla a pohodlná myš, ktorej celý povrch je citlivý na dotyk a prispôsobený pre prirodzenú, plynulú a intuitívnu navigáciu v prostredí operačného systému Windows 8. Môžete jednoducho prechádzať medzi obľúbenými aplikáciami a obrazovkami pomocou intuitívneho rolovania a posúvania švihom, kde váš pohyb bude rovnako plynulý a prehľadný, ako ste zvyknutí u svojho smartphonu. Myš má oblý vzhľad, takže vaša dlaň môže zostať pohodlne opretá celé hodiny, zatiaľ čo vy môžete ovládať kurzor s maximálnou presnosťou vďaka laserovému snímaču pohybu. Ak keď sa tento model najskôr stane vašou novou najobľúbenejšou myšou, máte stále možnosť doplniť ju o svoje obľúbené klávesnice, herné periférie a ďalšie zariadenia – miniatúrny USB prijímač vám umožní pripojiť až šesť rôznych kompatibilných zariadení naraz.

Hlavné vlastnosti

 • Povrch citlivý na dotyk po celej ploche: Umožňuje, aby vaše prsty mohli ľahko kĺzať a ovládať počítač pomocou gest z akéhokoľvek mista na povrchu myši. Vďaka plynulej navigácii s príjemnou odozvou budete mať pri všetkom, čo chcete robiť, prirodzený a intuitívny pocit.
 • Navrhnuté pre Windows 8: Teraz máte jednoduchý prístup k obľúbeným aplikáciám a obrazovkám pomocou jednoduchých a intuitívnejších gest. Táto myš podporuje šesť typov gest pre Windows 8, vrátane vodorovného a zvislého posúvania a prepínania medzi aplikáciami.
 • Štíhly zaoblený tvar: Vďaka hladkému a širokému dotykovému povrchu je dizajn myši vhodný pre pohodlné používanie na celé hodiny.
 • Sledovanie pohybu na rôznych typoch povrchov: Vychutnajte si presnosť ovládania pohybu kurzoru na prakticky akomkoľvek povrchu vďaka laserovému senzoru. Kurzor budete mať pod úplnou kontrolou a môžete kliknúť presne tam, kam budete chcieť.

Pripojte viac zariadení naraz: Miniatúrny prijímač Logitech Unifying, ktorý používa bezdrôtovú technológiu Logitech Advanced 2.4 GHz, vám poskytne spoľahlivé pripojenie pomocou káblu a súčasne voľnosť bezdrôtového pripojenia – navyše môžete cez jediný prijímač pripojiť až šesť kompatibilných zariadení

Logitech Zone Touch Mouse T400

Cena: 49,99 €     K dispozícii na: www.logitech.com

 

Popis produktu

Model Logitech Zone Touch Mouse T400 je myš, ktorá príjemne padne do ruky a súčasne podporuje navigáciu v štýle operačného systému Windows 8 pomocou dotykovej zóny a tradičných “myších” tlačidiel. V prostredí Windows 8 sa môžete ľahko a intuitívne posúvať vodorovne aj zvislo švihnutím prstov, k dispozícii máte aj rýchly prístup ku všetkým obľúbeným aplikáciám na úvodnej obrazovke Windows 8 – stačí kliknúť na dotykovú plochu myši. K príjemnému pocitu z používania tejto myši prispeje aj doba výdrže batérie 18 mesiacov a vďaka vstavanej kontrolke stavu batérií vás nikdy nezaskočí, že by bola nedostatočne nabitá.

Hlavné vlastnosti

 • Dotyková zóna s tradičnými troma tlačidlami myši: Môžete sa pohodlne a intuitívne pohybovať v zobrazovanom obsahu vďaka hladkému sklenenému povrchu citlivému na dotyk, a pritom ľavé, pravé a prostredné tlačidlo fungujú rovnako, ako by ste očakávali u tradičnej myši.
 • Pogumované okraje: Zažitý tvar myši je orámovaný gumovými úchopmi pre väčšie pohodlie a ľahšiu manipuláciu.
 • Tlačidlo pre prechod na úvodnú obrazovku Windows 8: Kliknite kamkoľvek v dotykovej zóne a ihneď sa presuniete na úvodnú obrazovku Windows 8, kde máte rýchly prístup k aplikáciám, ktoré ste si obľúbili.
 • Zjednotenie vďaka bezdrôtovej technológii Logitech Advanced 2.4 GHz: Prostredníctvom jediného miniatúrneho prijímača môžete pripojiť až šesť kompatibilných zariadení – myší alebo klávesníc. Môžete pridať ďalšie klávesnice, prepínať medzi rôznymi typmi myší a používať ich podľa toho, ako sa budú hodiť pre charakter vašej aktuálnej činnosti na počítači.
 • Výdrž batérie 18 mesiacov a kontrolka stavu nabitia: S výdržou batérie 18 mesiacov a kontrolkou stavu nabitia môžete mať v duši pokoj, že vaša myš bude mať vždy dostatok energie.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: