Nová generácia počítačov HP

Pred konferenciou HP Discover vo Vegas, som sa tešil, čo nové, multidotykové vytiahnu z klobúka. Nebolo toho veľa, ale niečo predsa len. Predovšetkým kampaň zameraná na používateľov Windows XP. Microsoft ukončí v apríli 2014 podporu operačného systému Windows® XP. HP pomáha podnikom s modernizáciou ich technológií, zvyšovaním produktivity zamestnancov a minimalizáciou odstávok vďaka novým stolovým a AiO počítačom, s možnosťou voľby predinštalovaného systému medzi Microsoft® Windows 7 a Microsoft Windows 8. Podnikom a zákazníkom z radov malých a stredných firiem HP tiež ponúka komplexné a cenovo výhodné migračné služby.

 

Nové stolové počítače radu HP Pro a HP Elite, medzi ktoré tiež patria kompaktné systémy typu “všetko v jednom” (all-in-one, AiO) s bohatou multimediálnou výbavou a voliteľným dotykovým displejom, sú navrhnuté pre úlohu centier podnikovej produktivity.

A takto to vyzerá vo vnútri

Cloudové tlačové riešenia HP a mobilné platobné terminály (point-of-sale, POS), postavené na modeli HP ElitePad, prvom podnikovom tablete od HP, podporia ďalší rast firiem a zvýšia efektivitu ich prevádzky.

Dôraz na mobilitu a funkčnosť

Podnikoví zákazníci vyžadujú technológie, ktoré im umožnia využívať všetky výhody, plynúce z maximálnej mobility. Tieto technológie sa však musia dať dokonale integrovať do jestvujúcich podnikových systémov. HP predstavilo okrem iného tieto novinky:

•    Špeciálne puzdro HP Retail Jacket for ElitePad – je určené pre tablet HP ElitePad 900, ktorému po nasadení pridáva napr. funkciu čítačky čiarových kódov, odolnosť proti pádu, ďalšie USB porty, či možnosť ľahkého uchopenia jednou rukou. Tablet s rozširujúcim puzdrom funguje ako mobilný POS a umožňuje organizáciám plniť potreby zákazníkov kdekoľvek v predajniach, alebo využívať mobilné predajné miesta na asistovaný predaj. Tablet zaručuje jednoduchú integráciu do jestvujúcej IT infraštruktúry a predajného systému, pomôže pri vybavovaní objednávok, evidencii tovaru a ďalších predajných činnostiach, ktoré zlepšujú úroveň služieb predajcov pre zákazníkov.

•    Tlačový softvér HP ePrint Enterprise 2.2(1) – tento nástroj teraz umožňuje využívať vyššiu úroveň kontroly podnikových dát na mobilných zariadeniach zamestnancov vďaka podpore riešenia pre správu mobilných zariadení (mobile device management, MDM) od Good Technology™, partnera HP s viac než 3800 zákazníkmi po celom svete. Aplikácia HP ePrint Enterprise for Good iOS poskytne mobilným používateľom možnosť bezpečne tlačiť z aplikácií Good a zároveň umožní podnikovým IT administrátorom flexibilne upravovať bezpečnostné pravidlá, pridávať autorizovaných používateľov alebo dočasné profily hostí, či napr. obmedziť tlač na tlačiarňach za podnikovým firewallom pre mnoho druhov mobilných zariadení.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: