BUILD 2014 keynote

počas dnešnej  keynote na konferencii Microsoft Build, zástupcovia spoločnosti Microsoft – Satya Nadella, Stephen Elop a Terry Myerson ohlásili kľúčové informácie týkajúce sa vývojárov, zákazníkov a systému Windows.

Všetky online materiály a zdroje môžete nájsť na:

 

Hlavné body keynote:

  • Windows Phone 8.1:  Microsoft predstavil Windows Phone 8.1 pre ešte lepší a osobnejší mulitimediálny zážitok. Oznámil nových hardvérových partnerov a zariadenia. Požívatelia zariadení s Windows Phone 8 v nasledujúcich mesiacoch postupne prejdú na systém Windows Phone 8.1. Od tohto mesiaca (apríla) bude Windows Phone 8.1 predinštalovaný taktiež na nových telefónoch. Viac detailov nájdete na  Windows Phone blog.

            Windows 8.1 Update: Microsoft tiež oznámil Windows 8.1 Update, ktorý vylepšuje to, čo majú používatelia na systéme Windows najradšej. Zákazníci používajúci Windows 8 alebo Windows 8.1 ho budú mať bezplatne k dispozícii od 4. apríla. Viac detailov nájdete na Windows blog.

  • Vývojárska platforma: Vývojári môžu po novom, bez potreby ďalších znalostí, vytvárať aplikácie aj pre Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 Update, kde je v 90 % použitý rovnaký kód pre telefóny, tablety aj PC. Taktiež budú môcť vytvárať univerzálne aplikácie, ktoré budú dostupné naprieč všetkými zariadeniami so systémom Windows, s podporou IE11. Viac informácií nájdete na Building Apps for Windows blog.
  • Vývojárske nástroje: Visual Studio 2013 Update 2 sa dostal do fázy Release Candidate (“RC”) a predstavil kľúčový work stream pre vývojárov s názvom Universal Project.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: