Technická konferencia MS FEST 2015 Bratislava

Nezabudnite prísť na komunitnú konferenciu MS Fest v Bratislave 14. a 15. marca na FIIT STU, ktorá sa tento rok bude konať po ôsmich úspešných ročníkoch v Čechách prvýkrát aj na Slovensku. Využite možnosť stretnúť sa so spičkovými vývojármi, IT odborníkmi, MVP a MSP zo Slovenska a Čiech. Môžete sa tešiť na dva dni plné technického obsahu, pričom vstup je ZDARMA.

image

Chcete zostať v obraze, získať nové vedomosti a naviazať nové kontakty? Na konferencii budú prednášať špičkoví profesionáli zo sveta IT venujúcich sa Cloud-u, vývoju mobilných aplikácií a webov, témam ako Internet of Things, Machine Learning a mnohým iným, ktorí vás vo svojich prezentáciach zoznámia s najnovšími trendami vo svojich odboroch.

Konferencia MS Fest sa bude konať 14. a 15. marca na Fakulte informatiky a informačných technlógii STU v Bratislave. Ďalšie informácie a program nájdete na oficiálnej stránke konferencie.

Kapacita konferencie je obmedzená, preto sa včas  zaregistrujte sa práve teraz na http://www.ms-fest.cz/sk/bratislava/registracia .

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: